Kontakt&Współpraca

   Jeśli masz do mnie pytanie, uwagi, porady lub po prostu chcesz do mnie napisać w sprawie mojego bloga, książek i innych rzeczy związanych z tym tematem, odsyłam do mojego e-maila:

laurra.lewandowska@gmail.com

   Za mało mnie na blogu? Zapraszam na mój INSTAGRAM

   Chętnie podejmę się współpracy recenzenckiej. Wiadomo oczywiście, że głównie chodzi mi o książki, zważywszy na tematykę bloga.

  1. Wszystkie recenzje są subiektywne i szczere, dlatego też mogą pojawiać się negatywne opinie. Nie naciągam faktów na plus, jeżeli wymaga tego współpraca.
  2. Gatunek książek jest mi obojętny. Jednak zwykle sięgam po powieści obyczajowe, romanse, kryminały, ale nie pogardzę też dobrą fantastyką.
  3. Na przeczytanie i zrecenzowanie książki potrzebuję od około dwóch do czterech tygodni. Jest to oczywiście spowodowane innymi obowiązkami poza czytaniem.
  4. Wolę oczywiście książki drukowane, nie posiadam bowiem żadnych czytników. Oczywiście raz na jakiś czas mogę sięgnąć po e-booka, ale dla własnej wygody wolałabym zrezygnować z tego typu książek, bo pozostaje mi czytanie na małym ekranie telefonu.
  5. Nie mam nic przeciwko zorganizowania rozdania czy konkursu w ramach współpracy, gdzie czytelnicy bloga mogliby wygrać recenzowaną książkę.
   Dlatego chętnie podejmę współpracę z wydawnictwami jak i z autorami. Jestem osobą rzetelną i trzymam się wyznaczony terminów, ale piszę szczerze. W razie zainteresowania, odsyłam do e-maila podanego wyżej! :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz